Sąlygos

REZERVACIJA. Rezervuoti galima tam tikrą mikroautobuso modelį pasirašius sutartį bei palikus užstatą, kuris yra grąžinamas (laiku grąžinus automobilį tokios pat būklės, kokios šis buvo perduotas nuomininkui).
VAIRUOJANTIS ASMUO. Nuomojamą automobilį gali vairuoti ne jaunesnis kaip 21 metų asmuo, turintis galiojantį, tarptautinius reikalavimus atitinkantį vairuotojo pažymėjimą, ne mažiau kaip 2 metų vairavimo patirtį.
PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS. Nuomojamą automobilį gali vairuoti ne tik nuomininkas, bet ir kiti asmenys turintys nuomininko sutikimą ir remdamiesi pagrindinės nuomos sutarties sąlygomis.
DOKUMENTAI. Nuomojant mikroautobusą, UAB „Baltic Travel“ klientas pateikia savo pasą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą, kurių kopijos pridedamos prie nuomos sutarties originalo. Jei mikroautobusą nuomojasi juridinis asmuo, būtina pateikti oficialų registracijos pažymėjimą, kurio kopija pridedama prie nuomos sutarties originalo.
ATSISKAITYMAS. Atsiskaityti galima grynais pinigais, kreditinėmis kortelėmis VISA, EC/MC, AMERICAN EXPRESS arba banko pavedimu. Taip pat atliekame nustatyto nuomos mokesčio (ir asmeninės atsakomybės) sumai išankstinį kredito kortelės autorizavimą. Pasirinkęs bet kurį atsiskaitymo būdą, klientas sumoka nuomos mokestį iki automobilio perdavimo (pasirašant automobilio perdavimo-priėmimo aktą, kuris yra neatsiejama sutarties dalis).
APTARNAVIMAS. Nuomos laikotarpiu UAB „Baltic Travel“ klientas turi galimybę susisiekti su mumis bet kuriuo paros metu (24 valandas per parą), prireikus papildomai susitarti dėl nuomos arba iškilus techninėms problemoms, klausimams. UAB „Baltic Travel“ klientas gauna automobilio priežiūros knygelę, automobilio garantijos knygelę ir „Opel Assistance“ (pagalba kelyje 24 valandas per parą ) kortelę, kurios užtikrina techninę pagalbą ir remontą kelionės metu sugedus automobiliui.
AUTOMOBILIO PRISTATYMAS/GRĄŽINIMAS. Šą paslaugą Vilniaus mieste atliekame nemokamai.
DEGALŲ UŽPYLIMO MOKESTIS. Klientas grąžinęs automobilį nepilnu baku moka už 1 litrą kuro 2,00 EUR.
DRAUDIMAS. Visi UAB „Baltic Travel“ automobiliai yra apdrausti tarptautiniu transporto priemonių draudimu (žalioji korta), privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, automobilio savanorišku draudimu (CASCO).
ATSAKOMYBĖ. UAB „Baltic Travel“ klientų atsakomybė yra numatyta automobilio nuomos sutartyje.
KAINOS. Mūsų teikiamų paslaugų kaina nustatoma naudojantis nuomos laiko principu. Nuomojamų atomobilių kaina prikauso nuo pasirinktos datos, maršruto bei valandų arba parų kiekio.